Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Не боятися великої приватизації та залучати інвесторів до розвитку громад

  • 5747
Олександр Корнієнко: Не боятися великої приватизації та залучати інвесторів до розвитку громад

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко закликав громади не боятися великої приватизації і виставляти умови для інвестиційних зобов’язань.

Як він пояснив під час Всеукраїнського форуму «Україна30. Децентралізація», окрім прямих способів наповнення бюджету громад – податків – сьогодні потрібно давати громадам опосередковані способи. І один з них — державна і місцева, велика і мала приватизації.

«Якщо говорити про велику приватизацію, то я закликаю людей бути відкритими до інвесторів. В усьому світі відбувається продаж великих об’єктів, а громади мають силу разом із Фондом держмайна (ФДМ) відпрацювати інвестиційні умови такі, щоб вирішити певні свої проблеми – добудувати школу, дорогу, – пояснив голова партії. – Ми бачимо в приватизаціі великий ресурс. І прямий, і опосередкований».

Підсумовуючи, Олександр Корнієнко зазначив, що партія і парламент працюватимуть з ФДМ над підготовкою місцевих інвестиційних радників. Для того, щоб не лише голова громади міг залучати інвесторів, щоб навіть у маленьких громадах була можливість інвестиційним радникам працювати над наповненням бюджету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy