Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко назвав важливі законопроєкти останнього тижня 4 сесії ВРУ

  • 736
Олександр Корнієнко назвав важливі законопроєкти останнього  тижня 4 сесії ВРУ

Законопроєкт про всеукраїнський референдум, створення Бюро економічної безпеки, реформа СБУ і не тільки. Верховна Рада має розглянути багато важливих  документів під час останнього пленарного тижня 4-ї сесії.

«Виборів цього року не планується, тож народним депутатам слід спрямувати максимум зусиль на те, щоб держава разом із усім світом поновлювалася після наслідків пандемії. І поновлювала економічне зростання, адже для цього є підстави»,  – наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час Погоджувальної ради.

Так, на порядку денному законопроєкт №3087-д – про Бюро економічної безпеки. Йдеться про новий сучасний орган, який потрібен для того, щоб остаточно поховати податкову міліцію, яка всіх «кошмарила». І перейти нарешті до цивілізованих форм контролю за діяльністю бізнесу, зауважив Олександр Корнієнко. Бюро займатиметься розслідуваннями суто економічних злочинів.

Наступний важливий законопроєкт – реформа СБУ (№3196-д), яка відповідає нашим зобов’язанням перед європейською спільнотою. Передбачається, що спецслужби позбавлять невластивих можливостей для силових відомств, аби зменшити тиск на бізнес і прибрати елемент корупції.

Також надзвичайно важливим буде проєкт закону про народовладдя через всеукраїнський референдум (№3612). Це програмна обіцянка, за яку партія багато боролася. Закон про референдум  опрацьовувався майже пів року, узгоджений з усіма міжнародними інституціями та українськими експертами. Його ухвалення дасть можливість для проведення всеукраїнських референдумів, де кожен українець зможе визначати, як рухатиметься країна далі.

Серед важливих законопроєктів на порядку денному: № 3318 – про ветеринарну медицину, який  відповідає європейським директивам; №4531  – про поновлення конкурсів на держслужбу; №4241 – про колекторів, що внормовує діяльність мікрофінансових структур, та №4278, який дозволить збільшити допорогову вартість поштових відправлень, щоб люди могли робити замовлення з зарубіжних інтернет-магазинів на суму до 150 євро без оподаткування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy