Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко назвав найважливіші закони з початку війни

  • 676
Олександр Корнієнко назвав найважливіші закони з початку війни

Зміни до державного бюджету, створення лояльної податкової системи, надання статусу учасника бойових дій (УБД) представникам територіальної оборони – з початку війни парламент ухвалив низку важливих та необхідних законів.

Про це заявив перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону.

«Насамперед ми неодноразово ухвалювали зміни о держбюджету, щоб переписати його. Витрати головного кошторису нині великі, їх допомагають гасити наші міжнародні партнери. Також важлива була економічна складова – на початку війни ми полегшили податкове навантаження на український бізнес. Ввели лояльну податкову систему і попри це, навіть за цей місяць у нас 100% виконання по податках», – розповів він.

Також було багато точкових змін, які пов’язані з армією та військовослужбовцями. Зокрема, депутати доопрацьовували законодавство в питанні надання теробороні можливості отримати статус УБД, зауважив перший віце-спікер.

«Ми багато працювали над гармонізацією в сфері кримінального права. Адже злочини, які трапились за останні часи, потребують прискіпливого дослідження з боку міжнародних прокурорів, кримінального суду. Колеги прибувають до України і працюють з нашими спеціалістами. І для цього потрібні були законодавчі реформи», – підсумував Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy