Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко назвав головні питання парламенту цього тижня

  • 5018
Олександр Корнієнко назвав головні питання парламенту цього тижня

Розблокувати велику приватизацію, захистити українців від зловживань з боку кредиторів, вирішити, хто і як здаватиме ЗНО, унормувати проходження військового поховального ритуалу, а також – передати землі громадам. Голова партії «Слуга Народу» назвав під час погоджувальної ради парламентських фракцій та груп головні питання, які розглядатиме Верховна Рада цього тижня.

«У цей непростий час, коли в нас два фронти: на Сході та пандемія коронавірусу всередині країни – парламент має працювати. Це позиція партії «Слуга Народу» і ми її будемо послідовно відстоювати», – сказав він.

Як пояснив народний депутат, наразі робота Ради у заблокованому режимі через розгляд правок до законопроєкту №2194. За ним передбачається передати землі у власність територіальних громад. Так, внаслідок успішної реформи децентралізації завдяки роботі партії, громади створені, там проведені демократичні місцеві вибори і тепер треба дати їм ресурс для збільшення своїх бюджетів. І цим ресурсом є земля, яку треба передати.

Олександр Корнієнко наголосив, що саме через розгляд правок до цього важливого законопроєкту партія виступила з ініціативою провести позачергові засідання, де ухвалюватимуть нагальні для країни проблеми.

Депутати планують розглянути законопроєкти, які дозволять удосконалити процедури оборонного планування з урахуванням досвіду держав-членів НАТО та ЄС (№4210), унормувати проходження військового поховального ритуалу (№4636-1). Тобто організовувати гідний похорон нашим захисникам, що загинули на фронті – зі всіма військовими почестями в кожному обласному центрі.

Депутати працюватимуть і над розблокуванням великої приватизація, адже одна з партій заблокувала її своєю постановою.
Також серед важливих питань – як складатимуть ЗНО випускники (законопроєкт №5014).

Так, пропонують звільнити випускників, хто не буде вступати у ВНЗ, від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації. За словами Корнієнка, минулого року така практика дозволила на 15% зменшити завантаженість центрів оцінювання знань, що вкрай важливо в період пандемії.

Важливим буде питання валютних позичальників. Законопроєкт №4475 дозволить захистити українців, які мають борги за кредитами в іноземній валюті, від зловживань з боку кредиторів. Голова партії нагадав, що якраз у квітні спливає мораторій на стягнення заборгованості з валютних позичальників, це питання потребує нагального вирішення.

На годину запитань до уряду пропонують заслухати міністра МОЗ Максима Степанова. Зокрема про вдосконалення національного плану вакцинації, що відбувається з додатковими вакцинами, що роблять для того, аби збільшити довіру людей до вакцинації.
Олександр Корнієнко також зауважив про безпрецендентну «навалу» з боку РФ, стягування військ до наших кордонів, агресивну риторику з боку російських високопосадовців.

«Але треба розуміти, що Україна – мирна країна, і не буде нападати перша. Іншого шляху, окрім політико-дипломатичного вирішення конфлікту, ми не бачимо. До того ж світ на боці України. Днями була низка розмов з високопосадовцями. Зокрема Президент мав розмову з президентом США Байденом, з високопосадовцями Великобританії та Туреччини», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy