Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Наступними закриття неба над Україною можуть підтримати парламенти Литви, Латвії та Польщі

  • 8638
Олександр Корнієнко: Наступними закриття неба над Україною можуть підтримати парламенти Литви, Латвії та Польщі

Українські дипломати, представники Верховної Ради та уряду ведуть активний діалог із парламентами Литви, Латвії та Польщі у питанні підтримки закриття неба над Україною. Напередодні парламент Естонії абсолютною більшістю законодавців закликав цивілізований світ закрити небо над Україною.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу «Рада».

«Дипломатія, міністерство, керівництво парламенту, особисто голова ВР Руслан Стефанчук, група дружби з Естонією, очолювана народним депутатом Арсенієм Пушкаренком, активно працювали з Естонією в цьому напрямку. Зараз продовжуємо роботу з Литвою, Латвією та Польщею – це наступні наші можливі друзі саме в питанні парламентської підтримки закриття неба», – розповів він.

Олександр Корнієнко також зазначив, що нині понад 70% європейців підтримують прийняття України до ЄС. За даними опитування Ifop для Ялтинської європейської стратегії та Фонда Жан-Жореса, за вступ України до Євросоюзу висловилися 71% опитуваних (91% – у Польщі, 71% – в Італії, 69% – у Німеччині, 62% – у Франції).

«У Європі все-таки демократія і там дослухаються до думки своїх виборців. Далі будемо рухатися швидше в питанні прийняття України до ЄС. Згоден з позицію міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, який каже, що ми вже пройшли ту стадію, коли були розмови, брати чи не брати взагалі. Ми знаємо на 100%, що Україна буде членом ЄС. Тепер це питання часу», – додав перший віцеспікер парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy