Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Наступного року плануємо передати адміністрування податку на нерухомість громадам

  • 5967
Олександр Корнієнко: Наступного року плануємо передати адміністрування податку на нерухомість громадам

Партія «Слуга Народу» планує передати адміністрування місцевих податків на місця та працює над питанням наповнення бюджетів громад. Про це заявив голова політсили Олександр Корнієнко під час зустрічі з представниками партії «Слуга Народу» в Миколаївській області.

«Працюємо над тим, щоб передати адміністрування податків місцевих на місця. Вже внесли необхідну правку. А наступного року плануємо передати громадам адміністрування податку на нерухомість», — сказав Олександр Корнієнко.

Паралельно, за його словами, буде рухатися питання щодо зміни принципу нарахування ПДФО громадам. Наразі існує кілька концепцій, за яким саме принципом він має нараховуватися, однак Комітет з питань державної влади та містобудування підтримує концепцію нарахування ПДФО за місцем розміщення виробничих потужностей. Наразі податок нараховують за місцем реєстрації підприємства, тому громади часто недоотримують значні надходження до бюджетів, натомість податки йдуть великим містам.

Важливим для місцевого самоврядування Олександр Корнієнко назвав також законопроєкт №4298 щодо префектів. Він переформатовує взаємодію ОДА з обласною радою та РДА з місцевими радами.

Очільнік партії та народна депутатка від «Слуги Народу» Роксолана Підласа обговорили з миколаївськими депутатами питання партійного будівництва, діяльність рухів «Зе!Жінки» та «Зе!Молодіжка», законопроєкти для покращення роботи морської галузі, розбудову інфраструктури на Миколаївщині.

Ганна Замазєєва, депутатка Миколаївської обласної ради від партії «Слуга Народу», голова Миколаївської обласної ради наголосила на необхідності ремонту траси, що сполучає Миколаїв та Київ.

«Це наше завдання номер один на найближчий період. У нас відбудували дороги на два великі напрямки: Миколаїв — Кропивницький, Миколаїв — Кривий Ріг. Сподіваємося, що київський напрямок буде відремонтований уже наступного року. Це дуже важлива траса, адже вона проходить через густонаселені місця», — розповіла Ганна Замазєєва.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy