Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Наша команда забезпечила розблокування найсміливішої реформи – судової

  • 9318
  • 1
Олександр Корнієнко: Наша команда забезпечила розблокування найсміливішої реформи – судової

23 жовтня рада суддів визначилась зі своїми кандидатами до Етичної ради – ключової структури, яка забезпечить очищення Вищої ради правосуддя. Разом з оновленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів це забезпечить реалізацію найсміливішої судової реформи за всі 30 років незалежності.

Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради, голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Жоден інший президент за всю історію України нездатний був забезпечити це. Окрім Володимира Зеленського. Решта очільників держави лише намагалися перетасувати суддів всередині системи так, щоб мати особистий вплив на судову систему. Тільки Володимир Зеленський забезпечив реальний інструмент для незалежного оновлення системи», – наголосив він.

Відтепер зміниться роль міжнародних експертів – тих, хто реально не пов’язаний із суддівськими кланами в Україні, але при цьому достатньо фаховий. Саме їхня оцінка буде вирішальною під час добору кандидатів на посади у Вищій раді правосуддя. Тож у підсумку будуть обрані фахові і доброчесні кандидати на посади.

Окрім того, процес призначення буде повністю відповідати Конституції – суб’єктами призначення залишаються відповідні інституції України.

«Завдяки переконливим аргументам і Президента Зеленського, і інших членів команди влади, а також завдяки чіткій політичній волі на реформу – противники реформи програли. Рада суддів виконала свою частину роботи, обравши своїх членів Етичної ради. Міжнародники ще до того були запроповані, тож Етична рада може розпочати роботу», – звернув увагу перший віцеспікер парламенту.

Як підсумував Олександр Корнієнко, реалізація судової реформи є не тільки фундаментальним національним інтересом для України, але й зобов’язанням України перед нашими партнерами на Заході, це один з найважливіших елементів нашого руху в Євросоюз і НАТО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
Володимир
2 роки тому

Успіхів !

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy