Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко нагадав Порошенку про його офшори та розслідування «Панамалікс»

  • 7865
Олександр Корнієнко нагадав Порошенку про його офшори та розслідування «Панамалікс»

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко нагадав експрезиденту Петру Порошенку про його офшори та розслідування «Панамалікс», яке в 2016 році показало, як Порошенко намагався використати офшорну компанію для реструктуризації свого бізнесу перед його продажем.

«У своїх палких промовах про свіжі офшорні розслідування Петро Олексійович має не забувати про Панамалікс п’ятирічної давності, де ми побачили багато цікавої інформації про його офшори. Звісно, зараз наближені до Порошенка експерти та блогери спробують пояснити, що є два різні види офшорів. Перші – хороші, «патріотичні», котрі допомагають гетьманам розбудовувати країну. Другі – погані, «зелені» офшори, за допомогою яких невігласи нібито ховають свої статки», – зазначив Олександр Корнієнко під час брифінгу.

Голова партії також прокоментував свіже журналістське розслідування, що базується на так званих Pandora Papers і розповідає про бізнес Кварталу у 2012 році.

«Тоді багато бізнесів працювали з офшорами, це було не заборонено на той момент. Цікаво інше – у 2012 році Порошенко працював міністром економіки в уряді Азарова при президентові Януковичі. Саме тоді через тотальну корупцію білий бізнес почав шукати захисту в іноземних юрисдикціях. В чому вони зараз звинувачують? В тому, що компанія могла шукати юридичні способи захистити себе від грабіжників в тодішній владі? Здається, вони знову вийшли на самих себе», – сказав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy