Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко на зустрічі з ліцеїстами розповів, як стати молодим депутатом

  • 9362
Олександр Корнієнко на зустрічі з ліцеїстами розповів, як стати молодим депутатом

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко зустрівся з учнями столичного ліцею «Голосіївський» № 241, які відвідали Освітній центр Верховної Ради.

Перед цим ліцеїсти відвідали екскурсію кулуарами парламенту, ознайомилися з умовами роботи депутатів під час сесії. Також пограли в інтерактивну гру «Парламент».

Під час бесіди з Олександром Корнієнком учні обговорили зовсім «недитячі» теми: про підвищення зарплат вчителям, про необхідні особисті та професійні якості, потрібні для депутата, про складність роботи над законопроєктами, чи доводилося ночувати на роботі.

«Депутати працюють 24/7 незалежно від ритму їхнього життя. Коли ти ввечері прогулюєшся з родиною, ти повинен бути готовим до того, що будь-хто може підійти і звернутися з проханнями вирішити його проблему. Верховна Рада теж працює 24/7. Крім того, ми маємо три форми роботи: у залі, в комітетах та з виборцями», – розповів голова партії «Слуга Народу».

Також Олександр Корнієнко розповів про власний дворічний досвід роботи народним депутатом, як освіта в сфері хімічної інженерії стала корисною йому в нинішній роботі та як стати молодим депутатом.

«Я ніколи не думав, що буду політиком. Але Україна – це багато в чому США. Не так складно стати молодим політиком, у нас деякі депутати стали парламентарями у 25 років. Володимир Зеленський став наймолодшим Президентом. У моєму випадку – займаючись у студентстві самоврядуванням, я вже набував певного досвіду. У політиці працює такий же принцип, як і в будь-якій іншій професії: просто потрібно ставити ціль, концентруватися на ній, йти до неї різними шляхами – і у вас все вдасться», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy