Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: На порядку денному значний перелік реформ, тому у парламенті треба «прикрутити» градус політичних процесів

  • 4984
Олександр Корнієнко: На порядку денному значний перелік реформ, тому у парламенті треба «прикрутити» градус політичних процесів

Під час найближчого пленарного тижня «Слуга Народу» закликає парламентські сили зменшити градус політичних заяв та блокувань «поправковим спамом», адже на порядку денному – низка важливих реформ. Про це голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко заявив на Погоджувальній раді.

«На цьому тижні ми пропонуємо зосередитися на роботі звичайній. Можливо, це в парламенті незвично звучить: трохи “прикрутити” градус політичних заяв, блокувань та процесів. Я не кажу про блокування трибуни. На щастя, в цьому парламенті це рідкість. Але блокування роботи поправковим спамом і постановами про блокування законів – це вже, на жаль, звичність для нас», – сказав Олександр Корнієнко.

Як зауважив голова партії, через це депутати витрачають багато часу. А його оплачують платники податків.

«Все одно ми розблоковуємо процес, все одно закони підписуються та набувають чинності, як це було з №2194 – так званою земельною конституцією. Але втрачаємо на цьому час і ресурс нашого парламенту», – зазначив він.

Серед нагальних реформ, які розглядатиме парламент цього тижня, – законопроєкти про діджиталізацію, податкову амністію, щодо прожиткового мінімуму, про адміністративні послуги та про земельні аукціони.

Водночас Олександр Корнієнко розповів, що серед політичних питань, які парламенту варто розглянути, – постанова щодо ситуації в Білорусі.

«По питанню Білорусі – ми згодні, треба цю постанову якнайшвидше розглянути в профільному комітеті, винести в залу. І фракції будуть визначатися. Я думаю, що наша фракція великою кількістю підтримає постанову в тій чи іншій редакції», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy