Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: ми шукаємо шляхи підвищення соціальних виплат для громадян

  • 9006
Олександр Корнієнко: ми шукаємо шляхи підвищення соціальних виплат для громадян

Попередня влада занижувала рівень прожиткового мінімуму, аби не стимулювати збільшення соціальних виплат. «Слуга Народу» шукає механізм, аби наповнювати бюджет ще ефективніше та мати можливість інтенсивніше підвищувати соціальні виплати громадянам.

Про це заявив очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу «Україна 24», коментуючи ухвалення законопроєкту №3515 про новий розрахунок прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення.

Він, зокрема, передбачає відв’язку прожиткового мінімуму від заробітних плат і низки інших виплат.

«Ми намагаємося знайти зараз механізм, щоб мати можливість інтенсивніше підвищувати соціальні виплати. Але це зробити простіше, коли до самого прожиткового мінімуму не прив’язані десятки інших показників. Наприклад, зараз підвищення прожиткового мінімуму означало б також підвищення штрафів, плати за адміністративні послуги для громадян тощо. Крім того, якщо ми збільшуємо прожитковий мінімум з метою підтримки пенсіонерів чи малозабезпечених родин, автоматично зростають також оклади чиновників, державних службовців. Тому цей механізм потребує вдосконалення», – пояснив Олександр Корнієнко.

Натомість законопроєкт передбачає, що прожитковий мінімум має встановлюватися у відсотковому співвідношенні до середньомісячної зарплати в Україні за рік.

За словами Олександра Корнієнка, це фундаментальна реформа, котра ніколи не робилася до цього. До другого читання законопроєкт буде вдосконалено, наголосив голова політсили.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy