Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Ми руйнуємо олігархічну систему, що була причиною бідності в Україні

  • 6588
Олександр Корнієнко: Ми руйнуємо олігархічну систему, що була причиною бідності в Україні

Олігархічна система є головною причиною бідності в Україні. Адже довгі роки олігархи впливали на політиків, аби ті ухвалювали вигідні олігархам рішення та віддавали їм державні активи, наживаючись на простих українцях. Проте команда Президента та «Слуги Народу» почала реальну боротьбу з олігархічним устроєм.

Про це заявив перший віцеспікер парламенту, голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи підписання Президентом закону про деолігархізацію.

«Сила цього закону в тому, що він дуже чіткий і дає юридичну визначеність тому, хто такі олігархи та як держава повинна до них ставитись. Час вседозволеності для олігархів закінчився. Можливо, вони думали, що зможуть вічно впливати на політику, але ми це зупиняємо», – наголосив Олександр Корнієнко.

Він також нагадав, що команда «Слуги Народу» та Президента систематично ухвалює закони для детінізації економічних та суспільних відносин. Зокрема було ухвалено антиофшорний закон і зміни до законодавства про фінмоніторинг.

За словами першого віцеспікера ВР, Президент усвідомлює, що олігархи та пов’язані з ними особи чинитимуть сильний супротив цій боротьбі.

«Але ми у цій боротьбі на боці суспільства. Саме заради інтересів суспільства потрібен демонтаж олігархічної системи», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy