Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Ми пропонуємо Раді розглянути два фундаментальних закони проти олігархів

  • 9500
Олександр Корнієнко: Ми пропонуємо Раді розглянути два фундаментальних закони проти олігархів

У порядку денному парламенту на цей тиждень не вистачає двох фундаментальних основ – антиолігархічних законопроєктів №№5599 і 5600.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час виступу на Погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

«За 30 років існування нашої держави ми пересвідчилися, що в нас все – від перейменування сіл до амністії капіталів, від бюджету до зовнішньої політики, обрання влади, впливу на політиків і медіа – може потрапити в сферу інтересів олігархів. Займатися реформами, не провівши головну реформу, це все одно що будувати будинок, починаючи з вікон або даху, коли нормальні люди починають із фундаменту. Ми пропонуємо зосередитися на розгляді законопроєктів – №5599 щодо олігархів та № 5600 про наповнення бюджету», – зазначив він.

Також ми надіслали керівництву парламенту проєкти рішень щодо процедури розгляду цих документів, відповідно до Регламенту, та рішень комітету щодо постатейного їхнього розгляду.

Водночас Олександр Корнієнко зауважив, що цього тижня депутати розглянули багато важливих для держави питань. Зокрема, бюджетні – проєкт Державного бюджету на 2022 рік, а також проєкт змін до Бюджету на 2021 рік, де збільшується обсяг виділених коштів на субсидії, на підтримку військових і багато інших важливих позицій.

«У порядку денному є і закони з пакету МВФ – щодо реформи банківської сфери, завершення земельної реформи, соціальні питання, є місце реформі публічного самоврядування, питанням Кримської платформи, амністії. Це непоганий порядок денний, але не вистачає антиолігархічного пакету», – пояснив голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy