Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Ми підтримуємо Президента і не збираємося «викреслювати» зі свого життя людей, що живуть на окупованих територіях

  • 16356
Олександр Корнієнко: Ми підтримуємо Президента і не збираємося «викреслювати» зі свого життя людей, що живуть на окупованих територіях

Президент України Володимир Зеленський чітко відмежовується від політиків, які намагаються закреслити для України окуповані території та «викреслити» з нашого життя людей, які там залишаються. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи інтерв’ю глави держави телеканалу «ДОМ».

«Ми маємо бути перш за все людьми і думати про людей, а не про агітацію, якою б вона не була. У кожної людини на окупованій території свої обставини в житті. Хтось зміг поїхати на підконтрольну територію, хтось залишився. Якщо людина зберігає зв’язок з Україною та пам’ятає, що ми українці, – це важливо», – сказав він.

Олександр Корнієнко підкреслив, що Президент тверезо і раціонально сприймає спроби Росії роздати паспорти на окупованій території. Адже це частина агресивної політики Росії, хоча й марна – у майбутньому ці чужі документи не матимуть ніякого значення.

«Окупована територія – це як зі стіною в Німеччині, яка все одно була зруйнована, хоч і простояла довго. Буде момент, коли люди скористаються можливістю і відновлять єдність України. Тому не треба тиснути на людей і залякувати їх. Треба ставитись адекватно до тих, хто залишається на окупованій території, але не співпрацює з окупантом і дбає про збереження зв’язку з Україною. Можливо, у частини наших громадян на окупованій території просто немає можливості сказати «ні», коли окупанти нав’язують отримання російського паспорта», – заявив голова партії.

Крім того, Олександр Корнієнко вважає, що глава держави сказав дуже важливі слова про російську сторону на переговорах. Закінчення війни на 90% залежить від однієї людини – від президента Росії Володимира Путіна.

«Це питання про мир, про деокупацію, про відновлення кордону, про життя мільйонів людей. Президент підкреслив, що говорив це і Путіну. Цей тягар вирішення проблеми він має усвідомлювати – на ньому особисто ця відповідальність. Президент також відзначив, що дуже важливо, щоб у Франції та Німеччини в переговорах була чесна позиція і щоб вони сміливо говорили про Росію як сторону конфлікту», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy