Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Молоді політики показали себе ефективними у владі

  • 9043
Олександр Корнієнко: Молоді політики показали себе ефективними у владі

Партія «Слуга Народу» довела, що молоде покоління українців може приходити до влади та втілювати позитивні зміни в країні – як на центральному, так і на місцевому рівнях.

Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час урочистостей з нагоди Дня самоврядування в Бучі. На заході зібралися депутати від «Слуги Народу» міських, обласних, районних рад, представники старостинських округів, міський голова Бучі, а також народні депутати.

«Майбутнє самоврядування та цілої країни – у молодих людях. У нас є великий потенціал, щоб на майбутніх виборах ще більше молодих людей приходили до влади у місцеві ради, до парламенту. «Слуга Народу» привела до Верховної Ради найбільшу кількість молодих депутатів. Ми показали приклад, що молоде покоління українців при владі може бути ефективним, нести відповідальність та втілювати зміни в країні. І не може бути жодних закидів щодо віку депутатів, коли вони працюють на благо людей», – сказав він.

Звертаючись до місцевих депутатів від «Слуги Народу», Олександр Корнієнко також додав, що хотів би, аби молодь була успішною в політиці та мала змогу реалізувати свій потенціал.

«Ви можете показати приклад іншим, що можна обиратися, можна бути успішним у політиці. Якщо ти маєш таку ціль, то можна її досягти», – наголосив перший віцеспікер парламенту.

Він також нагадав, що Державний бюджет на 2022 рік, який нещодавно ухвалив парламент, є рекордним для місцевого самоврядування та відкриває для нього нові можливості розвитку. До того ж парламент постійно шукає шляхи для створення додаткових надходжень до місцевих бюджетів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy