Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Молодь мислить вільно, готова ризикувати та підтримує прогресивні реформи

  • 5128
Олександр Корнієнко: Молодь мислить вільно, готова ризикувати та підтримує прогресивні реформи

Так зване покоління незалежності мислить більш вільно, ніж народжені в Радянському Союзі, готове ризикувати та підтримує прогресивні реформи як-от відкриття ринку землі чи пенсійна реформа.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в ефірі каналу «Україна 24».

«До 30-ї річниці незалежності було проведено дуже показове дослідження про настрої молоді, яка народилася після розпаду Радянського Союзу. Так зване покоління незалежності мислить більш вільно, ніж народжені в СРСР, вони рішучіше налаштовані ризикувати і відкритіші до змін. До того ж молодь підтримує наші реформи вдвічі більше, ніж решта суспільства», – зазначив Олександр Корнієнко.

Він наводить приклад, що молодь підтримує пенсійну реформу, яку планує запускати «Слуга Народу», та інші прогресивні ініціативи.

«У молоді є потужний соціальний запит на зміни, і ми маємо виконувати цей запит, залучати їх до суспільних перетворень, що відбуваються в країні. Для нас українська молодь – це повноцінний політичний суб’єкт, який два роки тому отримав шанс змінити країну на краще», – наголосив голова «Слуги Народу».

Нагадаємо, опитування соціологічної групи «Рейтинг» до 30-ліття незалежності України показало, що Президент Володимир Зеленський є абсолютним лідером політичних симпатій для українського покоління незалежності. 50% українців у віці від 16 до 30 років, які прийшли б на вибори і визначилися із вибором, проголосували б за Володимира Зеленського.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy