Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Модернізація села – це удар Президента по старих політиках

  • 11840
Олександр Корнієнко: Модернізація села – це удар Президента по старих політиках

Нові центри надання адміністративних послуг, які збудують по всій державі в межах програми «Нове село», стануть центрами громадського життя у всіх територіальних громадах. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи результати поїздки Президента Володимира Зеленського на Луганщину.

Там глава держави ознайомився з пілотним проєктом для розвитку українських сільських громад «Нове село». Йому представили повністю новий та сучасний ЦНАП у Шульгинській територіальній громаді.

«ЦНАПи одночасно надаватимуть і адміністративні послуги, і соціальні, і поштові, і культурні. Вони надаватимуть і доступ до інтернету, і стануть справжнім освітнім простором. Це справді поверне громадське життя у сільську місцевість та вирівняє можливості, якими зможуть користуватись жителі міст та сіл», – розповів Олександр Корнієнко.

Голова партії «Слуга Народу» звернув увагу, що під час реалізації програми будівництва сучасних ЦНАПів у більш ніж 1 тис. громад по всій території країни передусім зводитимуть такі центри вздовж лінії розмежування на Донбасі та поруч з адмінмежею з окупованим Кримом. Згодом – по всій території країни. Загалом їх буде 1060.

«Зрозуміло, що основні фінанси на їхнє будівництво будуть направлятися з державного бюджету. Також це фінансуватиметься соціально відповідальним бізнесом та за рахунок міжнародних донорів», – сказав він.

Олександр Корнієнко зазначив, що усі попередні влади обіцяли врятувати українське село. Але реальний їхній розвиток та модернізація по всій Україні починається лише зараз.

«Люди реально побачать зміни у житті своїх громад і побачать, що ці зміни є відображенням турботи держави про якість життя у сільській місцевості. Не пусті слова політиків, а цілком реальні об’єкти», – заявив він.

Довідка. Всього в Україні діє 1047 ЦНАПів. 1003 з них – в територіальних громадах. До кінця 2021 року в громадах мали б почати роботу ще 73 ЦНАПи. У забезпеченні населення доступними послугами лідирують громади Івано-Франківської (98% створили ЦНАПи), Львівської (95%) та Черкаської (91%) областей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy