Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Кримська платформа – це реальний інструмент для повернення Криму до складу України

  • 10329
Олександр Корнієнко: Кримська платформа – це реальний інструмент для повернення Криму до складу України

Сьогодні у Києві стартує міжнародний саміт «Кримська платформа». Він стане майданчиком для напрацювання дипломатичних, організаційних рішень, аби швидше відбувалися процеси повноцінного повернення Криму до складу України, деокупація та реінтеграція цих територій.

Про це журналістам заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Кримська платформа – унікальна подія. Це ініціатива Президента. Передбачається, що Кримська платформа буде постійно діючим органом із центром у Києві, а також матиме представництва в інших країнах. І насамперед вони мають з’явитись там, де є підтримка Кримської платформи та де проживають кримські татари», – розповів політик.

Зазначимо, що тривалий час проблема Криму фактично замовчувалася, питання його деокупації не обговорювалося в жодному форматі міждержавних перемовин стосовно припинення російської агресії проти України. Команда Президента Володимира Зеленського і «Слуги Народу» – перші, хто почав про це вголос та всерйоз говорити на міжнародному рівні.

Як зауважив Олександр Корнієнко, на сьогоднішньому саміті ухвалюватимуться офіційні документи, пов’язані з запуском Кримської платформи. Також на саміті буде створена Консультативна рада, і вже сам факт її існування стане важливим кроком в напрямі вирішення проблем Криму, підсумував голова партії.

Окрім того, сьогодні на позачерговому засіданні парламенту депутати ухвалять проєкт постанови «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Європейського Парламенту, урядів і парламентів іноземних держав щодо посилення міжнародного співробітництва в рамках Кримської платформи для протидії агресії Російської Федерації» з тим, щоб вони звернули увагу на проблему окупації Криму і далі висвітлювали її у своїх рішеннях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy