Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Голосування за нового спікера може бути у п’ятницю

  • 9820
Олександр Корнієнко: Голосування за нового спікера може бути у п’ятницю

Голосування за кандидатуру у президію Верховної Ради може відбутися вже у п’ятницю, якщо будуть пройдені всі необхідні процедури.

Про це повідомив голова партії Олександр Корнієнко на брифінгу в парламенті.

«Регламент не визначає термін на подачу кандидатур, це визначатиме зала. Але є певна процедура – підготовка документів на кожну кандидатуру, і для цього Секретаріату потрібен час. Завтра голосування не буде, а буде в п’ятницю. Завтра буде відкрита подача кандидатур і обговорення у фракціях та групах», – повідомив він.

Окрім того, зазначив голова партії, сьогодні депутати вирішуватимуть, хто вестиме засідання про відкликання Дмитра Разумкова. Це питання розглянуть за скороченою процедурою, наразі пропонують голову податкового комітету Данила Гетманцева.

Коментуючи новий порядок денний, Олександр Корнієнко зауважив, що внесення постанов про перейменування населених пунктів, вибори, зміни меж населених пунктів, різноманітні ратифікації – усе це дуже важливі питання, на вирішення яких чекають люди на місцях.

«У нас була політика, яку втілювало керівництво парламенту, і Дмитро Разумков сприяв тому, коли такі рішення не голосували, нібито це неважливі питання», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy