Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Форум представників місцевих громад у Новій Каховці – приклад співпраці усіх гілок влади

  • 6618
Олександр Корнієнко: Форум представників місцевих громад у Новій Каховці – приклад співпраці усіх гілок влади

Форум представників місцевих громад, що нині відбувається у Новій Каховці, є прикладом єднання та тісної співпраці усіх гілок влади. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

До форуму також долучилися міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, заступник міністра розвитку громад та територій Вячеслав Негода, заступник міністра освіти та науки Олексій Шкуратов, представники обласної та місцевої влад, а також очільник Херсонської ОДА Сергій Козир. Вони обговорили розвиток Херсонщини та впровадження в області кластерного підходу моделювання бізнесу.

«Сьогоднішній захід зібрав під одним дахом представників місцевої влади, ключових міністрів і замміністрів. Практика проведення таких форумів – запорука розвитку регіонів, територій і громад. Тренд задає Херсонщина та організатор цього форуму – голова Херсонської ОДА Сергій Козир, який також балотується від «Слуги Народу» на довиборах до ВР по 184-му виборчому окрузі. Подібні заходи забезпечують поєднання зусиль центральної і місцевої влади для вирішення конкретних проблем місцевого розвитку – і повсякденних, і стратегічних. Тому форуми такого формату мають стати регулярними для всіх регіонів України», – наголосив Олександр Корнієнко.

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час форуму презентував локальну стратегію ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу. За його словами, практика застосування такої моделі на прикладі кластеру «Соляна дорога» показала позитивну динаміку на 8-9% зростання показників та допомогла залучити в економіку громади додатково 18,95 млн грн.

«Разом із керівництвом партії «Слуга Народу» сьогодні ми обговорили стратегію розвитку Херсонщини на прикладі двох наших ключових районів: Бериславського та Каховського. Розвиток громади саме на основі кластерного типу – дуже важливий для нашої області та всієї країни. Щоб у майбутньому ми могли створити нові робочі місця та зупинили відтік українців до інших держав», – додав Сергій Козир.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко зазначив, що за допомогою подібних форумів центральна влада має змогу почути проблеми людей на місцях, зрозуміти, що потрібно доопрацювати на рівні урядової політики чи вдосконалити в законодавстві.

«Формула дуже проста: вчора засідання уряду, сесія Верховної Ради, а сьогодні представники уряду, законодавчої гілки влади вже працюють в полях, на місцях, громадах. Обговорюємо конкретні проблемні питання: кластеризації, нових економічних проєктів, розвитку територій, залучення нових ініціатив, робота безпосередньо на місцях із бізнесом, лідерами громадського сектору», – розповів він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy