Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Естонія стала прикладом допомоги у відновленні України

  • 498
Олександр Корнієнко: Естонія стала прикладом допомоги у відновленні України

Естонська Республіка не просто допомагає Україні у відновленні зруйнованої інфраструктури, а й стала взірцем такої допомоги для інших країн. Зокрема, естонський парламент завжди одним з перших приймав важливі для України заяви та документи.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час заходу «Перший форум відновлення: Житомирщина».

«Сьогодні розпочалась серйозна програма відбудови Житомирщини за підтримки Естонської Республіки, уряд якої передав автобуси для області, а також розпочато відновлення мосту в Малині. Ми надзвичайно цінуємо допомогу партнерів та, зокрема, Естонії», – сказав перший віце-спікер.

Олександр Корнієнко також наголосив, що Україна відкрита не лише до прямої допомоги, а й для інвестиційних проєктів та співпраці у бізнесі.

«Ми вибудовуємо прозору чесну економіку, чесні стосунки з бізнесом, реформуємо судову й антикорупційну систему. Також працюємо над багатьма напрямками, які справді дозволять Україні стати найбільш привабливою країною для інвесторів та бізнесу, не зважаючи на важкі обставини війни», – сказав він.

Наразі Естонія спрямувала зусилля на відновлення зруйнованої інфраструктури Житомирської області. Внаслідок російської агресії в регіоні було зруйновано понад 2200 житлових будинків, декілька тисяч мешканців Житомирщини втратили житло. Транспортній інфраструктурі Житомирщини було завдано шкоди на суму $174,3 млн.

«Естонія не може відновити все це власними силами. Але ми можемо показати шлях для інших країн, які мають більше ресурсів», – зауважила міністерка економіки та інфраструктури Естонської Республіки Рійна Сіккут.

За словами голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, влада області вже веде переговори з представниками Португалії щодо відновлення освітньої інфраструктури регіону. Зокрема, внаслідок російських ударів було зруйновано 25-й ліцей у Житомирі та Любовицька школа в Малинській громаді.

«Перший форум відновлення: Житомирщина» відбувся на території гранітного кар’єру в Лугинській громаді Коростенського району. Організаторами події виступили: Міністерство інфраструктури України, Посольство Естонської Республіки в України та коаліція Rise Ukraine.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy