Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Естонія є амбасадором України та залучає допомогу з інших країн

  • 7390
Олександр Корнієнко: Естонія є амбасадором України та залучає допомогу з інших країн

Естонія одна з перших взяла на себе зобов’язання допомогти відбудувати зруйновану інфраструктуру в Україні та залучає допомогу з інших країн. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час поїздки Житомирщиною разом з першим віцеспікером парламенту Естонської Республіки Ханно Певкуром.

«Житомирщина одна з тих областей, яка постраждала точково, але у багатьох місцях. Зокрема, зруйновано дев’ять мостів, велика кількість інфраструктури. Естонія одна з перших відгукнулася на нашу ініціативу «шефства», коли якась країна бере регіон або населений пункт і починає предметно займатися питанням відновлення», – сказав Корнієнко.

Він подякував представникам Естонії за допомогу, адже у відсотковому співвідношенні до свого ВВП ця країна найбільше допомагає Україні.

«Якби так само допомагали країни, у яких трохи більше ВВП, у нас взагалі б не було проблем ні з відновленням, ні з постачанням зброї», – вважає перший віцеспікер.

За його словами, представники Естонії працюють і над тим, щоб залучити додаткові кошти інших країн для відбудови України.

«Це не значить, що Естонія має відновити всю Житомирщину. Але Естонія виступає нашим амбасадором у світі та залучає через свої контакти, вплив і репутацію допомогу та додаткові можливості з інших країн і фондів», – констатував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy