Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко до 35-річчя Чорнобильської трагедії: Таке не має повторюватись

  • 5112
Олександр Корнієнко до 35-річчя Чорнобильської трагедії: Таке не має повторюватись

Проблеми чорнобильців, зокрема захисту та соцгарантій ліквідаторів аварії на ЧАЕС, відновлення екології в зоні відчуження – не повинні виникати лише раз на рік. Держава має постійно законодавчо працювати щодо цього питання.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час тематичної фотовиставки, присвяченої 35-річчю Чорнобильської трагедії.

«Ми повинні працювати не лише над соціальними питаннями, але й над питаннями розвитку території. Так, є законопроекти, які дозволять почати реєструвати підприємства там. У межах децентралізації влада багато працює з проблемами міста-анклава Славутича. Також важливі питання туризму, всебічного дослідження екологічних явищ, які там відбуваються – зростання популяції диких тварин. Це питання майбутнього української енергетики», – сказав він.

Зазначимо, що на виставці у парламенті можна побачити інтерактивні фотографії з місця відчуження, а також приміряти окуляри віртуальної реальності.

Олександр Корнієнко наголосив, що таку виставку треба показати і в інших регіонах України для популяризації трагедії та усвідомлення її наслідків.

«Наш головний посил – таке не має повторюватись», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy