Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Дмитро Разумков поставив власні амбіції вище командних цілей та домовленостей

  • 10206
Олександр Корнієнко: Дмитро Разумков поставив власні амбіції вище командних цілей та домовленостей

Дмитро Разумков відступив від загальних принципів і вирішив, що власні політичні та просто життєві амбіції – вищі командних цілей та домовленостей. Водночас парламент реформ почав потроху перетворюватись на парламент часів Володимира Литвина, де лицемірство, лукавство, використання подвійних, а то й потрійних стандартів – стало буденністю. Саме тому Дмитро Разумков більше не може бути членом команди і представляти нашу партію на такій високій посаді.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко з трибуни парламенту.

За його словами, у партії та виборців є безліч запитань до роботи спікера.

«Як так сталось, що в Раді почав працювати принцип «друзям та собі – все, а ворогам – Регламент»? Чому 15 місяців не призначався керівник Апарату ВРУ? Чому, якщо ми такі фанати Регламенту, майже щодня порушувалась норма про те, що виступати на засіданнях треба з теми питання? Чому рік для журналістів не відкривались кулуари «через ковід», але раптом відкрились за день до обговорення питання вашого зняття з посади? Чому врешті-решт парламент перетворився на гальмо для реформ і для курсу Президента?» – обурився Олександр Корнієнко.

Окрім того, у «Слузі Народу» не розуміють, звідки така масована підтримка Дмитра Разумкова з боку проросійських ЗМІ і водночас нібито проєвропейської опозиції.

Якщо поки що чинний спікер хоче стати окремим національним політиком, то у партії є декілька питань, що допоможуть зрозуміти, хто є Дмитро Разумков і за що він виступає.

«Чи є ворогом України Віктор Медведчук? Чи є ворожими до України проросійські телеканали 112, ZIK? NewsOne, сайт «Cтрана.ua»? Чи є російським пропагандистом Анатолій Шарій, ваш відданий фанат на Фейсбуці? Чи шкодять Україні контрабандисти, газові олігархи, кримінальні надрокористувачі, на кшталт пана Фукса? Чому ви не підтримували санкції проти всіх вищевказаних осіб і організацій? Яку країну будуєте ви? Ми точно за Україну і перемогу над ворогом – зовнішнім, у вигляді РФ, і внутрішнім, у вигляді п’ятої колони, корупції, олігархів, бідності», – підсумував Олександр Корнієнко.

Зазначимо, що за відставку Дмитра Разумкова проголосували 284 народні депутати.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy