Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Діти з інвалідністю мають отримувати всі можливості для освіти та розвитку

  • 10423
Олександр Корнієнко: Діти з інвалідністю мають отримувати всі можливості для освіти та розвитку

Держава робить все, щоб забезпечити дітей з інвалідністю всіма можливостями для інтеграції в суспільство, освіти та розвитку загалом.

Про це зазначив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час зустрічі з заступником регіонального директора Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Європі та Центральній Азії Філіпом Корі.

«Адаптація людей та дітей з інвалідністю у суспільне життя – це не нова проблема для України. У нас високі показники з цього питання, і це пов’язано, зокрема, з екологією. Саме тому ми сьогодні багато робимо, щоб ці проблеми вирішувались в бік покращення здоров’я нації в цілому. Є низка президентських програм, спрямованих на збільшення рівня здоровості України», – розповів він.

За словами Олександра Корнієнка, люди та діти з інвалідністю повинні отримувати всі можливості для інтеграції в суспільство, а також державну підтримку. І влада робить все, аби вирішити це питання.

Так, перший віцеспікер розповів про один з сучасних напрямків адаптації – позашкільне навчання.

«У нас є практика формування класів, є окремі кабінети, створені для таких діток. Там працюють підготовлені педагоги та фахівці», – зазначив він.

Також у парламенті створена ТСК, що досліджує питання якості реформи з децентралізації управління інклюзією. Вона вивчає, наскільки коректно працюють спеціалізовані заклади, як правильно та якісно інтегрувати дітей в освітній простір.

«Насамперед у нашому фокусі має бути дотримання прав людини», – підсумував Олександр Корнієнко.

Водночас голова ТСК Павло Сушко додав, що комісія має на меті розібратися з причинами масового порушення прав дітей: «Ми прийшли не змінювати реформу деінституціалізації, а навпаки робити її на користь дорослим і дітям».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy