Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Дії Тупицького загрожували євроінтеграції, реформам та національній безпеці

  • 14514
  • 1
Олександр Корнієнко: Дії Тупицького загрожували євроінтеграції, реформам та національній безпеці

Рішення КСУ, ухвалені під керівництвом Тупицького, підривали антикорупційну інфраструктуру країни, загрожували проведенню реформ та могли позбавити країну міжнародної підтримки під час російської агресії, коронавірусу й економічної кризи.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи указ Президента Володимира Зеленського про скасування указу Януковича щодо призначення нинішнього голови Конституційного Суду Тупицького суддею КСУ.

«Президент є гарантом Конституції, територіальної цілісності та національної безпеки країни. І якщо рішення КСУ безпосередньо загрожують дуже багатьом позиціям з євроінтеграції, антикорупційної інфраструтури, незалежності Антикорупційного бюро, то це все дуже серйозні виклики для національної безпеки… Тому Президент виконав свій обов’язок боронити національну безпеку і захищати права громадян, скасувавши укази про призначення суддями КСУ Тупицького і Касмініна», – сказав очільник партії «Слуга Народу».

Водночас Конституційний Суд залишається важливим елементом правової системи держави, наголосив Олександр Корнієнко. Більше того, зі звільненням двох судей КСУ отримає шанс повернутися до нормальної роботи без блокування і перешкоджання з боку колишнього голови суду.

Серед причин такого рішення – узурпація влади у 2010 – 2014 роках Віктором Януковичем. Це призвело до підриву основ національної безпеки й оборони України та порушення прав і свобод людини. І таку правову оцінку режиму Януковича дав парламент у постанові про сьому річницю Євромайдану. Оцінка людей вже давно була такою, але саме цей склад парламенту кваліфікував її юридично, зауважив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Паша
Паша
3 роки тому

Молодцы!💚
Было бы ещё лучше если бы уволили весь состав этого суда)
Но для начала уже норм.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy