Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Депутатам треба виконати всю домашню роботу

  • 5021
Олександр Корнієнко: Депутатам треба виконати всю домашню роботу

До завершення цієї сесії народним депутатам потрібно виконати всю домашню роботу. Йдеться передусім про завершення судової реформи, розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на Погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

«У нас лишилося два пленарних тижні та один комітетський. Є багато домашньої роботи, яку треба завершити. Це, звісно, в першу чергу, судова реформа. Наша партія підтримуватиме реформу у повній відповідності до рекомендації Венеційської комісії», – сказав він.

За словами Олександра Корнієнка, фракція «Слуга Народу» підтримає рекомендації і щодо реформи Вищої кваліфкомісії суддів, і щодо Вищої ради правосуддя.

«Тому всі інсинуації, що ми нібито йдемо не тим шляхом, треба відкидати. Будемо робити той варіант реформування судової системи, який дозволятиме максимально швидко та якісно провести очищення судової системи і підвищити якість роботи суддів», – наголосив голова партії.

Також Олександр Корнієнко розповів, що до завершення сесії необхідно ухвалити ще пакет законопроєктів, пов’язаний з міжнародною допомогою.

«Це реформа банківської системи і, наприклад, врахування пропозицій Президента щодо законопроєкту про відповідальність за брехню в деклараціях. Це все дуже важливі елементи, які нам потрібно до кінця сесії встигнути зробити», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy