Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: 1000 грн вакцинованим – це підтримка постраждалих від карантину галузей

  • 9839
Олександр Корнієнко: 1000 грн вакцинованим – це підтримка постраждалих від карантину галузей

Ініціатива Президента Володимира Зеленського з виділення 1000 грн кожному вакцинованому українцю перш за все спрямована на підтримку галузей економіки, що найбільше постраждали від коронакризи: культури, спорту та транспорту.

Про це під час пресбрифінгу розповів перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

«Програма Президента дозволяє спрямувати гроші на цільову і контрольовану підтримку галузей, що найбільше постраждали від коронакризи та пов’язаних із нею карантинних обмежень. Це підтримка креативних індустрій, сфери транспорту, спорту», – зазначив він.

Перший віцеспікер також додав, що реалізація цієї програми є подякою
українцям, які вже зробили дві дози щеплення проти коронавірусу і тим самим допомогли нашій медичній системі дихати вільніше. Однак це не основна мета програми.

«Гроші не мають бути основною мотивацією для щеплення. Вакцинуватися мають через те, що це рятує життя, зменшує імовірність зараження. А у випадку зараження – значно знижує важкість перебігу та летальність», – наголосив Олександр Корнієнко.

Він повідомив, що Верховна Рада активно долучається до кампанії зі щеплення. У готелі «Національний» з понеділка працює центр вакцинації населення. За словами Олександра Корнієнка, щодня там отримують щеплення понад 100 людей. А в Апараті Верховної Ради кількість вакцинованих складає вже близько 95% осіб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy