Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Камишін: Спроможності української оборонки у 2024 році вшестеро більші за 2023-й

  • 68
Олександр Камишін: Спроможності української оборонки у 2024 році вшестеро більші за 2023-й

У 2023 році оборонна промисловість України виробила втричі більше, ніж за 2022 рік. А спроможності галузі на 2024 рік в 6 разів більші за минулий рік. При цьому оборонка є важливим елементом економічного зростання та відновлення країни: минулого року з 5% зростання ВВП 1,5% дала саме ця галузь.

Про це розповів Міністр з питань стратегічних галузей економіки України Олександр Камишін під час форуму «Україна. Рік 2024».

«Наша оборонка – це загалом 500 підприємств. З них близько 100 – державні, 400 – приватні, 300 тис. конструкторів, науковців, робітничих працівників», – зазначив він.

Окрім того, міністр зауважив, що Україна спроможна спільно з партнерами виробляти декілька позицій. Йдеться, зокрема, про збирання БМП та БТР з німецькою компанією та легких гаубиць 105 калібру з британськими партнерами. Також будуються інші виробництва, які дадуть можливість іноземним виробникам виробляти.

Віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що цьогоріч Україна виготовить понад мільйон fvp-дронів, окрім інших різновидів БпЛА.

«В Україні сьогодні народжуються технології, які змінюють ситуацію на полі бою. Від технологій залежить швидкість деокупації наших територій. Технології плюс сміливість наших воїнів – це наша формула перемоги. У нас є 300 тис. інженерів та 200 компаній які виробляють тільки БпЛА. Цьогоріч тільки fvp-дронів буде понад мільйон, а загалом їх буде більше по кожному напрямку – наземні, морські», – сказав міністр.

Міністр оборони України Рустем Умєров наголосив на швидкості процесу виробництва та застосування озброєнь. За його словами, в Україні відстань від конструкторського бюро до бойового застосування на полі бою є найкоротшою в світі. І Міноборони робить все, щоб ще більше скоротити цей процес.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy