Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Качура: Створення великої міжнародної коаліції довкола України – головний результат Саміту миру

  • 87
Олександр Качура: Створення великої міжнародної коаліції довкола України – головний результат Саміту миру

Головний результат Саміту миру в Швейцарії наразі – створення об’єднаної навколо України великої міжнародної коаліції з 80 країн, які поставили підписи під українськими пропозиціями стосовно мирного врегулювання. Ця коаліція в подальшому розроблятиме конкретний мирний план, який буде переданий росії як коаліційна вимога.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура.

«Переконаний, що повернення в глобальний контекст питання України, привернення уваги до наших позицій, а не до інших мирних планів, про які кажуть інші країни, – це важливо і правильно. Ми повинні просувати свої позиції в світовому порядку, а не бути частиною якихось ігор інших країн та їхніх планів, на які ми не погоджуємось і не підтримуємо», – акцентував парламентар.

Крім того, зазначив він, рішення саміту активізують роботу стосовно повернення дітей та всіх захоплених в Україні полонених і сприятимуть миру та безпеці у майбутньому.

«Навіть якщо одна дитина, викрадена росіянами з Маріуполя, зможе знову бути вдома зі своїми рідними, зусилля Саміту вже не будуть марними. Адже кожна повернена людина – це величезна дипломатична перемога для нашої країни. Заради повернення навіть однієї викраденої росіянами дитини можна провести не один міжнародний мирний саміт», – переконаний парламентар.

За його словами, навіть, коли одного солдата повертають і обмінюють на декілька сотень терористів, це вважається величезною перемогою країни

«Ми повинні докладати зусилля щоденно і на таких платформах, і на інших, щоб об’єднати навколо себе прихильників якомога більшої частини світу. Цей Саміт миру однозначно принесе в подальшому для України позитив», – резюмував Олександр Качура.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy