Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Горенюк: Запровадження е-квитка допоможе розвантажити українські дороги

  • 5314
Олександр Горенюк: Запровадження е-квитка допоможе розвантажити українські дороги

Запровадження електронного квитка і популяризація громадського транспорту допоможуть прибрати велику кількість автомобілів з українських доріг і суттєво знизити затори.

Про це заявив з трибуни парламенту народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Горенюк, коментуючи ухвалення у першому читанні законопроєкту №5705, який дозволить запустити систему електронних квитків на автомобільному та міському електричному транспорті.

«Згідно з дослідженням міжнародного сервісу TomTom за 2020 рік, Київ посів 7 місце у світі за рівнем перевантаженості доріг. Харків на 13-му місці, а Одеса – на 11-му», – повідомив він.

За словами Олександра Горенюка, важливо запровадити квиток саме у період пандемії, бо це дозволить мінімізувати кількість контактів і забезпечити соціальну дистанцію.
У документі передбачається, що електронний квиток визначається на рівні з паперовим і унеможливить корупцію в автобусах.

Таким чином народні депутати відповідають на запит суспільства, адже зараз електронний квиток стає дедалі популярнішим способом оплати за проїзд. Тож маємо врегулювати всі питання, пов’язані з його функціонуванням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy