Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Горенюк: Робота контейнерного терміналу на Одещині свідчить про ефективність інвестицій в Україну

  • 285
Олександр Горенюк: Робота контейнерного терміналу на Одещині свідчить про ефективність інвестицій в Україну

Навіть попри війну в Україну можна та потрібно інвестувати. Підтвердженням цього є ефективна робота контейнерного термінала в порту Рені на Одещині, який запущено разом зі шведськими інвестиціями, а головний партнер — Maersk.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу» Олександр Горенюк за підсумками зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Тобіасом Тибергом, який відвідав Одесу з дводенним візитом.

«Наразі це єдиний працюючий контейнерний термінал в Україні. Якщо у 2019 році в порту Рені було перевалено 2 контейнери, то за неповні 5 місяців роботи нового терміналу — понад 14000. На експорт та імпорт працюють 7 суднохідних ліній. На прикладі цього термінала ми показали, що Україна може ефективно розвиватись і відкрита для інвестицій навіть під час повномасштабної війни», – сказав він.

Як наголосив представник «Слуги Народу», Україні принципово важливо підтримувати й розвивати відносини зі Швецією, бо вона надає українцям величезну кількість гуманітарної допомоги. Шведський бізнес під час війни інвестує в Україну, а сама країна надає захисникам NLAW, САУ Archer, БМП CV90 та багато іншого. До того ж у Швеції є винищувачі JAS 39 Gripen, нагадав політик.

«Сьогодні у надскладних умовах війни нам потрібні інвестиції та економічна активність, щоб наповнювати бюджет і продовжувати боротьбу з російськими загарбниками», – додав Олександр Горенюк.

У межах зустрічі сторони також провели зустріч з Агенція регіонального розвитку Одеської області, де її керівник Сергій Кононенко представив проєкти з відбудови та відновлення. Також детально обговорили модель взаємодії з громадами, адже реформа децентралізації для шведів є однією з найважливіших.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy