Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Верховна Рада підтримала продовження строку оформлення права власності на земельні паї

  • 526
Олександр Гайду: Верховна Рада підтримала продовження строку оформлення права власності на земельні паї

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 11150 щодо захисту інтересів власників земельних паїв та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин. Про це розповів голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Гайду.

За його словами, основним завданням законопроєкту є продовження з 2025 року до 2028 року строку для оформлення права власності на уже наявні паї.

«Відповідно до чинного законодавства, власники земельних паїв або їхні спадкоємці, які не встигли оформити право власності на них, повинен це зробити до 1 січня 2025 року. У разі недотримання процедури, вважатиметься, що люди відмовилися від одержання земельної ділянки, а неоформлені землі перейдуть у комунальну власність територіальної громади за місцем розташування», – пояснив Олександр Гайду.

Народний депутат зазначив, що законопроєкт № 11150 продовжує з 2025 року до 2028 року строк оформлення земельних ділянок, здійснення розподілу земельних ділянок між власниками земельних паїв та їх спадкоємцями земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок.

«Війна, окупація значних територій, виїзд людей за кордон – все це ускладнює дотримання власникам земельних паїв передбачених строків на оформлення паїв. Тому продовження терміну їх оформлення є логічним кроком», – резюмував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy