Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: В Україні необхідно створити міжнародний резерв агропродукції

  • 290
Олександр Гайду: В Україні необхідно створити міжнародний резерв агропродукції

Створення в Україні міжнародного резервного фонду агропродукції допоможе нашим аграріям збути минулорічне зерно, а також зберегти збіжжя 2022 року.

Про це заявив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат Олександр Гайду під час зустрічі із фермерами Полтавської області.

«Йдеться про те, що наші партнери викуплять в українських аграріїв зерно, а держава зі свого боку гарантуватиме його збереження та вивезення після розблокування портів. У такому випадку дуже важливо зараз вирішити, де буде зберігатися це зерно. Адже восени ми можемо стикнутися іх значним дефіцитом площ – орієнтовно не вистачатиме сховищ для 15 млн тонн продукції», – зазначив Олександр Гайду.

За його словами, аби цього уникнути, опрацьовуються кілька ініціатив: зареєстрований законопроект щодо скасування мит на імпорт рукавів, мішків для тимчасового зберігання та відповідного обладнання. Також розглядається варіант допомоги міжнародних партнерів у будівництві підлогових зерносховищ.

«Ми розуміємо, що темпи експорту через блокування портів поки удвічі менші, ніж були до війни. А це у свою чергу впливає на роботу аграріїв, які хвилюються, що не матимуть чим платити зарплати працівникам, пайовикам та не зможуть засіятися восени. Незважаючи на війну, шукатимемо усі можливі варіанти, аби підтримати аграріїв та забезпечити продовольчу безпеку України та світу”, – підсумував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy