Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Українське законодавство про просторове планування потребує адаптації до умов воєнного часу

  • 59
Олександр Гайду: Українське законодавство про просторове планування потребує адаптації до умов воєнного часу

Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Гайду взяв участь у конференції щодо розвитку просторового планування в Україні та залучення університетів до допомоги у цій справі, організованій Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

«Обговорили впровадження законів щодо планування використання земель та необхідність застосування сучасного європейського підходу до планування, що своєю чергою має забезпечити значну економію часу та ресурсу громад, а також високу якість та збалансованість планувальних рішень», – зазначив народний депутат.

За його словами, громади отримали великі повноваження щодо земель та планування територій, тому надважливо, аби вони могли скористатися цим задля своїх потреб і першочергово для відновлення.

«В аграрному комітеті працюємо над розглядом законопроєкту № 11169 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення планування використання земель», який дозволить адаптувати законодавство про просторове планування до умов воєнного часу та цілей повоєнного відновлення», – повідомив Олександр Гайду.

Народний депутат наголосив на важливості підготовки фахівців у сфері просторового планування.

«Українські ВНЗ готують фахівців просторового планування та розроблення методології комплексних планів територій. Переконаний, що вони зможуть впроваджувати кращі світові практики ефективного управління земельними ресурсами для відновлення громад», – резюмував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy