Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Україна готова замінити російську та білоруську агропродукцію на європейському ринку

  • 71
Олександр Гайду: Україна готова замінити російську та білоруську агропродукцію на європейському ринку

Україна готова замінити усі позиції російської та білоруської  агропромислової продукції та продуктів харчування на ринку Європейського Союзу. Для цього є відповідний потенціал та позитивні показники зростання переробки.

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Гайду за результатами Тристоронньої зустрічі очільників профільних комітетів парламентів України, Литви та Польщі в Києві.

За його словами, обговорили безперешкодний експорт української агропродукції та заборону транзиту та імпорту до країни ЄС російської та білоруської агропродукції.

«Важливим є питання інтервенційних закупівель української агропродукції для стабілізації цін на ринку ЄС. Україна готова замінити усі позиції російських чи білоруських агропродуктів та продуктів харчування. У нас є відповідний потенціал та позитивні показники зростання переробки», – зазначив очільник аграрного комітету.

Як зазначив парламентар, наступний крок – напрацювання та підписання спільної декларації щодо взаємних дій щодо заборони транзиту та імпорту російської та білоруської сільськогосподарської продукції до країн ЄС, а також щодо інтервенційних закупівель української агропродукції для стабілізації цін на ринку.

«Сподіваюсь, що наша подальша співпраця у форматі Люблінського трикутника зміцнить стратегічне партнерство між Литвою, Польщею та Україною, сприятиме взаємовигідній торгівлі та регіональному співробітництву, спільному подоланню викликів, що виникають через війну», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy