Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Стимулюємо цивілізоване рибальство в Україні

  • 301
Олександр Гайду: Стимулюємо цивілізоване рибальство в Україні

Парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики дав старт реформі рибної галузі. Депутати рекомендували парламенту розглянути та ухвалити законопроєкт №7616, який вносить низку важливих змін у сферу рибного господарства, промислового рибальства, охорони водних біоресурсів та аквакультури.

«Законопроєктом пропонується зміна механізму отримання дозволів на рибальство, розподілу квот та лімітів, запровадження принципу декларування та вдосконалення орендних відносин», – пояснив голова аграрного комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Гайду.

Також серед норм простежування обігу риби, запуск відкритих аукціонів для купівлі прав на вилов, моніторинг через запуск спеціалізованої єдиної державної електронної системи, додав він.

За даними експертів, обсяг тіньового вилову риби в Україні сьогодні складає близько 800 млн грн. При цьому офіційно вилов риби за 30 років скоротився у 6 разів, а 80 % риби, яку споживають в Україні, – це імпорт.

«Кілька десятиліть рибна галузь в Україні лишалася в тіні. Сьогодні, коли частина наших водойм та господарств в окупації, ми не маємо права не використовувати у повній мірі можливості водних ресурсів. Адже це не лише стимулювання цивілізованого рибальства, але й продовольча безпека країни», – наголосив Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy