Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Румунія допоможе Україні експортувати зерно

  • 547
Олександр Гайду: Румунія допоможе Україні експортувати зерно

Румунія співпрацюватиме з Україною заради збільшення обсягу експорту українських зернових та запобіганню світовому голоду.

Про це під час спільної зустрічі у Бухаресті говорили представники делегації парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики на чолі з головою, народним депутатом «Слуги Народу» Олександром Гайду та представники уряду Румунії – державний радник прем’єр-міністра Міхня Клаудіу Друмя та державний секретар міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій Драгош-Костін Телехуз.

Так, вже у червені Румунія забезпечила транзит близько 1 мільйона тонн українських зернових. Для того, щоб ця цифра зростала, країна відновила залізничну гілку для сполучення її річкового порту Галац на Дунаї з Україною.

«Звісно, ці об’єми поки далекі від тих, які могли запропонувати наші заблоковані морські порти, і черга з суден, яка стоїть у Сулінському каналі, це підтверджує. Але кожен такий крок – це внесок у продовольчу безпеку світу», – зазначив Олександр Гайду.

Зі свого боку представники румунської делегації наголосили на необхідності розширення і перевезень автошляхами.
Наразі потрібні спецсмуги для проїзду вантажів та спеціальні пропускні пункти на кордоні тільки для зерновозів. У розв’язанні цих питань важливим є діалог як на рівні держав, так і бізнесу.

“Проти ворога, особливо якщо цей ворог загрожує світу голодом, краще дружити разом. Тож, дякуємо румунським колегам за дружбу та співпрацю», – підсумував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy