Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Парламент сприяє притоку інвестицій в Україну

  • 385
Олександр Гайду: Парламент сприяє притоку інвестицій в Україну

Законопроєкт № 7636 про відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відкриває можливості для більш інтенсивної релокації підприємств, а також посилить енергобезпеку. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Ми скасували необхідність сплати втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення ділянок. Це відчутна сума для бізнесу, який і так сьогодні має колосальні втрати. Тепер процес релокації підприємств відбуватиметься швидше. Також ми очікуємо на збільшення інвестицій та можливість розбудови індустріальних парків у відносно безпечних регіонах», – пояснив депутат.

Він зауважив, що важливою нормою законопроєкту є регулювання розміщення установок з виробництва біоетанолу на землях с/г призначення.

«Таке рішення створить для аграріїв можливість самостійно забезпечити себе паливом. А це в нинішніх реаліях крок до посилення енергетичної безпеки», – запевнив Гайду.

Також законопроєкт пропонує надати можливість приватним інвесторам будувати на землях Укрзалізниці транспортні термінали та склади. Це дасть можливість відновити та налагодити логістичні зв’язки.

«Земля – наш найцінніший ресурс. Сьогодні, коли на нашій території тривають бойові дії, а частина країни окупована, маємо і будемо використовувати наші потужності правильно та ефективно, аби зміцнювати українську економіку та наближати перемогу», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy