Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Парламент сприяє оновленню парку техніки аграріїв

  • 536
Олександр Гайду: Парламент сприяє оновленню парку техніки аграріїв

Верховна Рада ухвалила законопроект №6070-1, який дозволить аграріям швидше купувати, сертифікувати, реєструвати та відповідно використовувати нову техніку в Україні.

До другого читання Комітет з питань аграрної та земельної політики ухвалив низку правок, якими вирішуються важливі питання у воєнний час. Про це повідомив народний депутат від “Слуги Народу”, голова комітету Олександр Гайду.

«Сьогодні українські аграрії – це люди, на яких тримається продовольча безпека України та світу. На жаль, війна дуже негативно позначилася на їхній роботі. На територіях, де велися бойові дії, люди втратили техніку, є випадки підриву тракторів і комбайнів під час роботи в полях. Також непоодинокі випадки викрадення техніки окупантами – тільки з Мелітополя в Чечню загарбники вивезли близько 30 одиниць. Незважаючи на це, аграрії продовжують брати кредити чи за власні кошти купують техніку. І даний законопроект допомагає сертифікувати та реєструвати її швидко, без зайвої бюрократії, як це було раніше», – пояснив він.

За словами Олександра Гайду, відтепер реєстрація техніки здійснюватиметься за участю офіційних дилерів, випробовувати трактори зможуть приватні техслужби та випробувальні лабораторії. Також документ вирішує проблему з отриманням сертифікатів відповідності на нові моделі тракторів, на які виробники та постачальники не могли раніше отримати відповідні документи.

Так, проект передбачає чітку процедуру затвердження типу сільськогосподарської техніки та компонентів.

«Тепер виробники та постачальники зможуть організовувати максимально швидку поставку техніки в Україну зі швидким отриманням усіх дозволів та сертифікатів. А це забезпечить повноцінну роботу аграрної галузі в умовах війни», – зазначив Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy