Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Парламент допоможе унікальним українським напоям вийти на ринки ЄС

  • 400
Олександр Гайду: Парламент допоможе унікальним українським напоям вийти на ринки ЄС

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт № 6480 «Про географічні зазначення спиртних напоїв», який створює умови для розвитку та просування на європейські ринки українських спиртних напоїв. Зокрема йдеться про спиртні напої з географічними зазначеннями, які мають особливі властивості, пов’язані з місцевістю та традицією їх виробництва.

«Cьогодні в Україні зареєстровано та захищається 337 іноземних географічних зазначень для спиртних напоїв. І жодного – українського. Це рішення нарешті встановлює вимоги до спиртних напоїв, що надалі дасть можливість реєструвати їх як в Україні, так і в ЄС. Фактично ми відкриваємо дорогу для нашої унікальної продукції на європейські ринки», – зазначає голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

За його словами, законопроєкт дасть впевнений старт розвитку та легалізації крафтових виробників напоїв, які зможуть виготовляти унікальну продукцію і водночас популяризувати окремі території, де вони виробляються.

«Відповідно ми створимо робочі місця для населення, зокрема у сільській місцевості, забезпечимо додаткові можливості для переробки сільськогосподарської продукції та збільшимо внутрішнє виробництво продукції з високою доданою вартістю. А це крок назустріч нашим виробникам, які потребують підтримки та допомоги», – додав Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy