Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Парламент дав старт «рибній» реформі

  • 940
Олександр Гайду: Парламент дав старт «рибній» реформі

Вища конкуренція, якісніша продукція та нижчі корупційні ризики. Це основні ідеї законопроекту №7616, який сьогодні ухвалив парламент у першому читанні.

Про це розповів голова комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Галузь давно потребувала змін – вилов риби за роки незалежності скоротився у 6 разів! А війна та окупація наших водойм проблеми у сфері тільки загострила. Впевнений, що «рибна» реформа сприятиме ефективнішому використанню водних ресурсів, стимулюватиме цивілізоване рибальство та забезпечить продовольчу безпеку нашої держави», – наголосив народний депутат.

За його словами, документ суттєво змінює правила діяльності у сфері рибного господарства та у промисловому рибальстві. Зокрема, пропонує введення аукціонів на право використання водних ресурсів, завдяки яким на ринок вийдуть нові прогресивні учасники, а галузь стане конкурентною.

Також пропонується, аби дозвільна документація та декларування права на рибальство були в електронній формі, що знизить корупційні ризики.

Серед ідей законопроекту – простежуваність на всіх етапах: від вилову до потрапляння риби на стіл споживачам. Йдеться про встановлення необхідних вимог до рибоприймальних пунктів, які зараз нерідко порушують усі можливі санітарні норми, додав Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy