Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду назвав головні зміни в аграрній галузі в 2023 році

  • 455
Олександр Гайду назвав головні зміни в аграрній галузі в 2023 році

Завершення реформи меліорації, зміни у рибній галузі та сфері земельних відносин – це одні з найголовніших змін у законодавстві, які цьогоріч планує парламент. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Реформа меліорації дозволить розширити площі зрошуваних земель та збільшити врожаї. Відповідно зростуть і обсяги виробництва агропродукції. Таким чином можна буде залучити інвестиції та створити нові робочі місця», – пояснив Гайду.

Також, за його словами, ще одним важливим напрямком роботи парламенту буде реформа у рибній галузі.

«Цифровізація, впровадження системи ЄРиба, аукціони, простежуваність – це лише частина змін, що плануються у цій сфері. Їхнє впровадження допоможе збільшити кількість користувачів водних біоресурсів, створити нові робочі місця», – заявив голова профільного комітету.

Він додав, що вилов риби може зрости втричі, а українські підприємці отримають можливість вийти на міжнародні ринки.

Крім того, у 2023 році продовжаться зміни у сфері земельних відносин. Зокрема, парламент планує створити умови для більш ефективного використання земель державної власності та післявоєнної відбудови житла, інфраструктури і промисловості. Серед пріоритетів – гармонізація українського законодавства з європейським, яка необхідна для пришвидшення шляху від кандидатства до повноцінного членства України в ЄС.

«Звісно, ми будемо відстоювати необхідність продовження кредитних та грантових програм для наших аграріїв. Саме завдяки такій підтримці аграрії вистояли і змогли зібрати цього року понад 60 млн тонн врожаю агропродукції. Цього вистачить для внутрішніх потреб та експорту. Подальша підтримка аграріїв – наш внесок в підтримку економіки та продовольчої безпеки України та світу» , – наголосив Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy