Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Канада системно підтримує українських аграріїв

  • 333
Олександр Гайду: Канада системно підтримує українських аграріїв

Канада скасувала мита та квоти на український експорт, а зараз триває робота над розширенням Угоди про вільну торгівлю між країнами. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду під час форуму Rebuild Ukraine у Торонто.

«Канада системно підтримує українських аграріїв: скасувала мита та квоти на наш експорт, першою надала допомогу на придбання засобів тимчасового зберігання врожаю, розширює ринок для нашої агропродукції», – констатував Гайду.

За його словами, сума товарообігу агропродукції між Україною та Канадою зростає щороку. Найбільше Україна експортує продукти переробки овочів, плодів, жири, олії. Натомість наша держава активно імпортує з Канади різні види замороженої риби.

Наразі у форумі Rebuild Ukraine у Торонто беруть учать понад 300 компаній з України та Канади, які планують проєкти відбудови України, зокрема й в агросекторі.

«Канада, як і Україна, є потужним гарантом світової продовольчої безпеки. А також має високий рівень розвитку технологій у сфері ГМО, використанні пестицидів та агрохімікатів, насінництві. Саме в цих напрямках сьогодні тривають зміни і в Україні. Тому сподіваємося на ще більш активну спільну роботу між нашими державами. Посилення цієї співпраці – це крок до забезпечення світової продбезпеки», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy