Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду: Держава підтримуватиме аграріїв, що постраждали від війни

  • 312
Олександр Гайду: Держава підтримуватиме аграріїв, що постраждали від війни

Українські області, які першими постраждали від бойових дій і зараз вже деокуповані, поступово нарощують свої аграрні потужності і потребують додаткової державної підтримки. Так, Житомирщина засіяла 94% площ від минулого року, а площі посівів деяких культур навіть збільшились.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу», голова комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду на комітетських слуханнях, які відбулися на Житомирщині.

«Житомирщина однією з перших взяла на себе удар під час російського вторгнення. Безумовно, великі виклики постали перед аграріями – заміновані поля, знищена техніка, склади, елеватори, нестача палива, посівного матеріалу, обігових коштів, людського ресурсу. Тоді завдяки державним кредитним програмам, міжнародним партнерам, благодійникам частину нагальних проблем вдалося швидко вирішити. Цього року тут планують зібрати понад 2, 6 млн тонн урожаю – вистачить і на потреби регіону, і на реалізацію», – розповів він.

За словами голови профільного комітету, для успішного відновлення та роботи аграріїв таких областей дуже важлива додаткова державна кредитна підтримка. За програмою 5-7-9% житомирські виробники отримали кредити на суму майже в 1 млрд грн, а також гранти на впровадження переробки, мікрогранти.

«Аграрії прифронтових територій – справжні герої. Тому маємо їх і надалі підтримувати. Це крок до забезпечення продбезпеки та відновлення економіки України», – підсумував Олександр Гайду.

У межах візиту народні депутати відвідали успішні підприємства Брусилівської громади, які хоч і були поруч з лінією фронту, але не зупинили роботу, а навпаки – змогли переорієнтуватися, підтримували переселенців та військових, запустили процес переробки зерна на борошно, аби випікати хліб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy