Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Гайду дав прогноз цін на овочі та гречку

  • 305
Олександр Гайду дав прогноз цін на овочі та гречку

В Україні немає передумов для зростання цін на гречку, а збільшення пропозиції овочів наприкінці літа та восени потенційно вплине на зниження ціни борщового набору. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Фермери з Одещини, центральних та західних регіонів, де раніше овочі не висаджували, вже готуються почати цей процес. Адже минулого року ми зіткнулись з дефіцитом моркви та цибулі, третина якої потрапляла на ринки з Херсонщини. Після збору нового врожаю наприкінці літа та восени ми очікуємо збільшення пропозиції овочів. Тоді й ціни можуть піти на спад», – спрогнозував Гайду.

Він додав, що минулого року українські фермери збільшили посіви гречки, зібрали врожай більший, ніж потрібно для внутрішніх потреб, та сформували резерви. Тож зростання цін на гречку не очікують.

«Підстав для зростання ціни на гречку цього року немає. Ми очікуємо, що аграрії у 2023-му збільшать вирощування та виробництво цієї культури. Тож потреби в імпорті не буде. Скоріше за все, ціни на гречку збережуться на тому ж рівні, що й зараз», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy