Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Федієнко: Соціальний захист військовослужбовців і поліцейських буде посилено

  • 180
Олександр Федієнко: Соціальний захист військовослужбовців і поліцейських буде посилено

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт №10313, який посилює соціальний захист військовослужбовців та поліцейських, їхніх сімей і дітей.

Як зазначив народний депутат «Слуги Народу», член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко, документ  пропонує внесення змін у низку чинних законів, зокрема у дисциплінарний статут ЗСУ та інші нормативні акти, пов’язані з нашими військовослужбовцями й представниками поліції.

«Цей законопроєкт передовсім стосується соціального захисту наших військовослужбовців та поліцейських. Наприклад, унормовується питання капеланства і пропонується, що капеланом може бути цивільна особа. Крім того, це питання догляду за дитиною, відпустки за кордон, стосовно чого вже чітко визначені терміни. Це і питання грошової виплати у випадку загибелі поліцейського», – зазначив політик.

Серед  важливих норм цього законопроєкту – оприлюднення силовиками інформації, зауважив Олександр Федієнко.

«Оскільки ми живемо в демократичній країні, то військовослужбовцям дозволяється висловлювати власну думку і поширювати інформацію, за винятком тієї, яка має закритий характер. Це питання також урегульовується, тому що останнім часом про це було багато дискусій», – наголосив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy