Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Дунда: Міжнародна спільнота не має права визнавати результати виборів до Держдуми

  • 10703
Олег Дунда: Міжнародна спільнота не має права визнавати результати виборів до Держдуми

Міжнародна спільнота не має права визнавати результати виборів до Держдуми Росії, адже країна-агресор примусово видає українським громадянам російські паспорти та використовує для досягнення політичних цілей.

Про це сказав народний депутат від «Слуги Народу» Олег Дунда під час спільного брифінгу з Олександром Мережком.

«За останні роки дещо знизилась кількість боїв на кордоні у Луганській та Донецькій областях. Але не треба думати, що РФ позбулась мрії знищити українську державність. Вони переформатувались і намагаються використовувати ті інструменти, які відпрацювали за останні 20 років», – зауважив він.

Як пояснив Олег Дунда, наші громадяни, отримавши російські паспорти в ОРДЛО та Криму, стали заручниками, позбавившись права волі та вибору.

«Їх примушують до отримання паспортів і участі в політичному процесі РФ. З огляду на це міжнародна спільнота не має права визнавати результати виборів, бо не можна наших громадян використовувати – це є терористична агресія», – підсумував він.

Саме тому «Слуга Народу» підтримала постанову про звернення Верховної Ради до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів у Держдуму РФ у тимчасово окупованій АР Крим і Севастополі та із залученням до голосування громадян України з окупованої частини Донецької та Луганської областей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy