Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Збереження лісів, розвиток лісфонду – запорука збереження клімату та біорізноманіття

  • 4798
Олег Бондаренко: Збереження лісів, розвиток лісфонду – запорука збереження клімату та біорізноманіття

Збереження лісів і розвиток лісового фонду – це запорука збереження клімату та біорізноманіття.

Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія».

За його словами, екологічна політика з питань лісового господарства, збереження лісів – серед невідкладних у профільному комітеті.

«Ми абсолютно чітко розуміємо, що збереження лісів, розвиток лісового фонду є запорукою збереження клімату, збереження біорізноманіття в нашій країні. Це те, що ми залишимо нашим дітям, нашим онукам. Це те, чим ми можемо пишатися і примножувати. Ми можемо встановлювати абсолютно прозорі методи користування та збереження», – зауважив він.

Так, Олег Бондаренко нагадав про низку ініціатив, які пройшли через екологічний комітет.

«Це і зміни до закону про заборону суцільних рубок у Карпатах, і національна інвентаризація. Це й ті питання, що зараз стоять на порядку денному щодо збереження біорізноманіття в лісах. Зараз ми розглядаємо і питання більш комплексного регулювання «сезону тиші». Для того, щоб не було жодних зловживань у цей час. Також, як уже неодноразово згадувалося, на порядку денному є питання щодо регулювання господарської діяльності за рахунок регулювання ринку деревини, так і регулювання сертифікацією лісопродукції та експорту», – розповів голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy