Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Ворог має відшкодувати усі заподіяні довкіллю збитки

  • 505
Олег Бондаренко: Ворог має відшкодувати усі заподіяні довкіллю збитки

Держава-агресор завдає колосальних збитків довкіллю України на сотні мільярдів доларів. Саме тому усі екологічні злочини під час бойових дій на території нашої держави фіксуються і будуть використані для покарання росії на міжнародних судах.

Про це розповів голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат «Слуги Народу» Олег Бондаренко в інтерв’ю Голос України.

«Наразі створено Оперативний штаб при Держекоінспекції України для формування єдиного реєстру збитків, заподіяних довкіллю внаслідок вторгнення рф на територію України. Кількість екозлочинів вже сягає 218 випадків», – розповів він.

Серед найнебезпечніших фактів зафіксовано пожежі на нафтосховищах, підірвані резервуари з хімічними речовинами, такими як аміак та селітра, пошкоджені газопроводи та знищені водні судна в акваторії Чорного моря.

«По кожному з випадків збираються всі необхідні вихідні дані та будуть розраховані остаточні суми збитків. Підрахунок розміру збитків ведеться постійно, і через те, що воєнні дії на нашій території не припиняються, навести точні цифри збитків неможливо. Але вже зараз можна стверджувати, що загальний розмір збитків, заподіяних довкіллю, становитиме сотні мільярдів доларів», – наголосив Олег Бондаренко.

Окрім того, голова комітету згадав про те, що вже вісім років на українській землі лежить тягар жахливих екологічних наслідків війни та окупації в Луганській та Донецькій областях.

«На цих територіях унаслідок бойових дій чи розграбування природних ресурсів було знищено багато екологічно небезпечних промислових об’єктів, масово вирубуються ліси, існують суттєві проблеми затоплення шахт і забруднення питної води», – зауважив народний депутат «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy